Reklama
Galapagos Films przedstawia film o miłości w nieludzkich czasach
 
WOŁYŃ
 
Premiera Blu-ray™ i DVD 29 marca!      
 
Galapagos Films przedstawia Człowiek. Natura
Premiera na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD!
 
Widowiskowa superprodukcja o przygodach jednego z najsłynniejszych bohaterów w historii! 
 
Galapagos Films przedstawia najpiękniejszą historię miłosną ostatnich lat na Blu-ray™ i DVD!
Ekranizacja bestsellerowej powieści Jojo Moyes!
 
W rolach głównych znana „Gry o tron” Emilia Clarke oraz Sam Claflin, gwiazda serii „Igrzyska śmierci”.
                                                                                                                                             „7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH” już na Blue-ray i DVD!
Znakomita komedia, która zgromadziła ponad 1 130 000 widzów w kinach!
 
Gwiazdorska obsada: Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Polk, Barbara Kurdej-Szatan.
Galapagos Films przedstawia - Nowy film reżysera „Młyna i krzyża”
 
Na Blu-ray i DVD już od 16. października
 
Filmowy poemat inspirowany „Boską komedią” Dantego.
Ostatnia, po „Ogrodzie rozkoszy ziemskich” i „Młynie i krzyżu”,  część tryptyku będącego dialogiem z wielkimi mistrzami przeszłości. 
klucz_salamandry_3dGatunek: sensacja
Reżyseria: Alexandr Yakimchuk
Produkcja: Holandia, Rosja, USA
Obsada: Rutger Hauer, Michael Madsen, Fedor Emelianenko, Paweł Deląg, Bo Sung Kim

Naodległej wyspie, w Azji Południowo-Zachodniej zostają wykrytedziwne ogniska zakażenia zwierząt. Badająca zjawisko, z ramieniaorganizacji charytatywnej, Maria, odkrywa w okolicznej wiosce podobnesymptomy zakażenia u ludzi. Próbkęprzesyła do dalszych badań w Rosji. Badania potwierdzająśmiertelną naturę wirusa: nieodwracalne zaburzenia psychicznemogące prowadzić do samobójstw. Nagle kontakt z Marią zostajezerwany. Będąca cenionym naukowcem, Maria jest jednocześnie córkąwysokiego urzędnika Rosji. Z misją ratunkową na wyspy zostajeskierowana specjalna jednostka.
koriolanGatunek: dramat wojenny, thriller
Reżyseria: Ralph Fiennes
Scenariusz: John Logan
Obsada: Ralph Fiennes, Gerard Butler, Vanessa Redgrave, Brian Cox

Jeden z najsłynniejszych i najwybitniejszych aktorów brytyjskiego kina, Ralph Fiennes, podjął się niełatwego zadania – połączenia roli reżysera i odtwórcy wiodącej postaci filmowej. I wybrnął z tego z sukcesem. Wystarczy dodać, że był to debiut reżyserski utalentowanego artysty. Jako aktor, Fiennes osiągnął już sporo m.in. nominację do Oscara za rolę w "Liście Schindlera" i "Angielskim pacjencie". "Koriolan" to zrealizowana z wyjątkową charyzmą, bardzo męska i ostra, a jednocześnie przedstawiona nowocześnie ekranizacja sztuki Szekspira. Główny bohater filmu, generał Gnejusz Marcjusz, niegdyś obrońca Rzymu, poprzysiągł dokonanie krwawej zemsty na mieszkańcach Wiecznego Miasta za to, że pozbawili go możliwości objęcia najwyższej władzy. Wygnany z miasta dociera do armii Wolsków i dogaduje się z ich dowódcą Aufidiuszem, który obiecuje mu wsparcie podczas ataku na miasto i ukaranie niewiernych obywateli.
spyReżyseria: Tomas Alfredson,

Scenariusz: Bridget O Connor, Peter Straughan,

Obsada: Colin Firth, Gary Oldman , John Hurt , Tom Hardy, Mark Strong, Toby Jones.

Szpieg” to „doskonały” (The Spectator), „olśniewający” (The Wall Street Journal), “dwugodzinny orgazm” (Filmweb). To znakomita ekranizacja bestsellerowego thrillera szpiegowskiego Johna le Carré w oscarowej obsadzie. Po raz pierwszy brytyjski wywiad zdradza tak wiele tajemnic, z pracy swoich najlepszych agentów. Przygody Jamesa Bonda przy tym filmie, to opowieści dla grzecznych dziewczynek. George Smiley – agent mający dostęp do najpilniej strzeżonych tajemnic wywiadu, tocząc walkę z czasem rozpocznie śledztwo, które ujawni największy skandal w historii MI6.

W Cyrku działa głęboko zakonspirowany podwójny agent. Kuzyni nie byli w stanie pomóc w jego identyfikacji. Zawiedli szperacze, inkwizytorzy i ciecie. W końcu matka, artyści uliczni i latarnicy zostali wciągnięci do akcji.

howdoeReżyseria: DOUGLAS McGRATH

Występują: SARAH JESSICA PARKER, GREG KINNEAR, PIERCE BROSNAN, CHRISTINA HENDRICKS

Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wciela się w ambitną menedżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Gdy los zetknie ją z uwodzicielskim Jackiem Abelhammerem (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (nominowany do Oscara za rolę w „Lepiej być nie może” Greg Kinnear).

Strona 1 z 2

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo