Reklama
16 listopada w Warszawie odbędzie się Forum Przedsiębiorczości Kobiet organizowane przez Polską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. 
 
 
 
 
Motywem przewodnim spotkania będzie praktyczne zastosowanie nowych technologii w biznesie. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Pani Jadwigi Emilewicz. 
 
Forum Przedsiębiorczości Kobiet to polska odsłona obchodów światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet (WED – Women’s Entrepreneurship Day). To największa na świecie inicjatywa i ruch społeczny ukierunkowany na promocję przedsiębiorczości i rozwoju finansowego kobiet.  Zainicjowany w 2014 r. przez Wendy Diamond ruch, ma być aktywnym wsparciem dla kobiet, które swoją karierę zawodową związały z prowadzeniem własnego biznesu, a jednocześnie ma wzmacniać kluczowe w XXI w. umiejętności przywódcze. Motywem przewodnim WED na całym świecie jest przesłanie „Jak Blockchain, Wirtualna Rzeczywistość, Sztuczna Inteligencja i technologie wzmocnią pozycję kobiet w biznesie!” .
 
Podczas Forum prelegenci wyjaśnią z jakimi technologiami mamy do czynienia, jakie niosą korzyści oraz jakie stwarzają możliwości. Poznamy także praktyczne przykłady ich zastosowania. 
 
Forum będzie także okazją do premiery wyjątkowej książki z serii „Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce. Nigdy! Nie poddawaj się“. Jest to unikalny zbiór prawdziwych historii, gdzie przedstawiono sylwetki 21 wybitnych kobiet, które prowadzą firmy o różnej skali i w różnych branżach. Jako Ambasadorzy Przedsiębiorczości w Polsce opowiadają swoje historie, dzielą się wiedzą i zachęcają: „Nigdy się nie poddawaj, bo jeśli przejdziesz najgorsze chwile, to znaczy, że zasługujesz na te najlepsze”.
 
W kobietach tkwi niezwykły potencjał, który często pozostaje niewykorzystany. Stanowią one ponad połowę populacji na świecie, ale wśród przedsiębiorców jest ich znacznie mniej niż mężczyzn. Kobiety, które wspólnie z Polską Siecią Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet napisały tę książkę są symbolami niezależności finansowej oraz sukcesu i dzielą się własnymi doświadczeniami, aby inspirować innych do działania. 
 
Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet to organizacja non-profit, której misją jest promocja pozytywnego wizerunku przedsiębiorców i wsparcie przedsiębiorczości, w szczególności wśród kobiet. Fundatorem i Założycielem Fundacji jest Urszula Ciołeszyńska, która postanowiła przenieść do Polski dobre wzorce z zagranicy.
 
Forum odbędzie się piątek 16 listopada br. (godz. 11:00–16:00) w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (Warszawa, Plac Trzech Krzyży 3). 
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować na stronie: ambas.org   Uczestnikami Forum będą zarówno panie, jak i panowie.
Partnerem Strategicznym wydarzenia jest ArteMis Creative Agency. Wydarzenie poprowadzą jej przedstawiciele: Agata Swornowska, CEO oraz Karol Król, Chief Innovation Oficer. 
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo