Reklama
Analitycy przewidują, że do roku 2030 rynek pracy w dobrze rozwiniętych krajach Europy radykalnie się zmieni. Ich zdaniem przestanie istnieć 30 – 45 % miejsc pracy. Już dziś, warto więc pomyśleć o własnym biznesie.
 
Wszystko wskazuję na to, że technologia, która rozwija się w zawrotnym tempie, oraz chęć minimalizowania kosztów, przyczyni się do znacznego ograniczenia miejsc pracy. Korporacje nie będą już zatrudniać takiej liczby pracowników, jak to było dotychczas – ich miejsce zajmą roboty i sztuczna inteligencja. W obliczu tych perspektyw, warto więc zrezygnować z korporacyjnej kariery, a swoją wiedzę, umiejętności i energię poświęcić na stworzenie oraz rozwój własnego biznesu. 
 
UK – wciąż świetnym miejscem do prowadzenia działalności 
Wielka Brytania nie od dziś zapewnia firmom łatwy dostęp do nowych dróg rozwoju, klientów i kapitału. W szczególności Londyn i Edynburg to miejsca, w których przedsiębiorcy mają szansę  na powiększenie skali swojej działalności i pozyskanie światowych rynków. Dla producentów, eksporterów i importerów towarów przeszkodą może stać się Brexit i związane z nim ograniczenia logistyczne. Biznesowe działania, nie mogą jednak zostać powstrzymane. W tych czasach ważne jest korzystanie z dostępnych technologii oraz nieustanne poszerzanie sieci biznesowej – dzięki temu szanse na przetrwanie oraz wzrost zysków stają się realne. 
 
Przyszłość leży w naszych rękach  - Kongres Polskich Przedsiębiorców już niebawem w Londynie. 
Przedsiębiorcy muszą się jednoczyć, wymieniać wiedzą oraz doświadczeniem, tym samym ucząc się od siebie nawzajem. Taką możliwość dają odbywające się w Wielkiej Brytanii kongresy i spotkania networkingowe. Nieprzerwanie od pięciu lat, z myślą o polskich przedsiębiorcach, organizacja członkowska integrująca przedsiębiorców z różnych branż – Polish Bussines Link – organizuje Congress of Polish Entrepreneurs. Tym razem event odbędzie się w Londynie, w nowoczesnej przestrzeni The Trampery. Głównym tematem spotkania będą właśnie nowoczesne technologie – jak efektywnie wykorzystywać je w swojej działalności? W ramach kongresu odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty, a także nieformalny networking, podczas którego będzie można wymienić się wizytówkami. PBLINK daje zainteresowanym dwie możliwości: uczestnictwo w całym wydarzeniu oraz zakup biletu tylko na popołudniowy networking. 
 
Kongres odbędzie już 29 listopada 2018 w Londynie. Więcej informacji na temat wydarzenia, tutaj: https://www.pblink.co.uk/congress2018
 
 
***
Polish Business Link www.pblink.co.uk
Polish Business Link to sieć biznesowa dla polskich i brytyjskich przedsiębiorstw z sektora MSP, które chcą znaleźć partnerów biznesowych (dystrybutorów, franczyzobiorców i inwestorów) w Polsce i Wielkiej Brytanii. Platforma B2B PBlink.co.uk posiada dwujęzyczną tablicę ogłoszeń i wydarzeń biznesowych, wiadomości biznesowe z Wielkiej Brytanii, poradniki jak prowadzić biznes w Wielkiej Brytanii oraz Katalog Członków. 
 
Polish Business Link regularnie organizuje Polskie Seminaria Biznesowe połączone z networkingiem w Wielkiej Brytanii. Relacje video z wybranych spotkań: video. Lista wszystkich eventów organizowanych przez Polish Business Link w 2015 roku w Wielkiej Brytanii: lista 
 
Brytyjsko-Polska Izba Handlowa / British-Polish Chamber of Commerce to rozbudowana sieć brytyjsko-polskich kontaktów biznesowych. Izba od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej – aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki.
 
W celu uzyskania dalszych informacji lub przekazania uwag, prosimy o kontakt:
W Wielkiej Brytanii: Bartlomiej Kowalczyk, dyrektor, Polish Business Link
+44 1312026881, + 44 7842613016
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Twitter: @pb_link, @BartekKowalczyk
 
W Polsce: Michael Dembinski, Główny Doradca, British-Polish Chamber of Commerce 
+48 606969200 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Twitter: @policies4poland
 
Oficjalna strona Kongresu: 
-  Strona w języku angielskim: www.pblink.co.uk/congress2018
 
Dołącz do dyskusji na Twitterze: #CongressPL
 
Data i miejsce Kongresu: 
29 listopada 2018 r.
 
The Trampery Old Street
239 Old St
Hoxton
London
EC1V 9EY
 
Rejestracja na Kongres: www.pblink.co.uk/congress2018
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo