Reklama
Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji 
Wyjątkowe wydarzenie dla pasjonatów branży beauty po raz pierwszy w Polsce! 
 
 
 
 
 
 
Pierwszy weekend grudnia ma szansę stać się najpiękniejszym weekendem w roku! Wszystko za sprawą Oh!Beauty Warsaw – wyjątkowego eventu o charakterze targowym, który skupi w Warszawskim Centrum EXPO XXI najlepszych producentów oraz dystrybutorów kosmetyków w Polsce. 
 
Wyjątkowa formuła eventu, podczas którego mają szanse spotkać się wszyscy pasjonaci kosmetyków w Polsce opiera się na potrzebach konsumentów oraz osób na co dzień mających styczność z branżą beauty. Po raz pierwszy w Polsce rezygnujemy z rozbudowanej strefy medycyny estetycznej!    Na nasz event zaproszone zostały najlepsze makijażystki oraz najbardziej rozpoznawalne Youtuberki w Polsce, w związku z tym każda osoba interesująca się branżą beauty znajdzie w tym miejscu coś szczególnego, właśnie dla siebie! 
 
W strefie make-up można będzie podpatrzeć jak pracują profesjonalni makijażyści, a także poznać nowinki w kategorii kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów. Gości z pewnością zainteresuje strefa Manicure, poświęcona kosmetykom i akcesoriom do pielęgnacji paznokci, a także szeroki wybór producentów sztucznych rzęs. Moc atrakcji gwarantuje również obecność strefy pielęgnacji, w której każda kobieta dowie się jaka pielęgnacja będzie najbardziej odpowiednia dla jej skóry.
 
Jeśli:
Interesujesz się kosmetykami
Lubisz testować nowości
Chcesz uzupełnić swoją kosmetyczkę o wyjątkowe produkty
Jesteś ciekawa jakie kosmetyki wybrać dla siebie spośród wszystkich dostępnych na rynku
Chcesz nauczyć się od najlepszych jak wykonać makijaż na każdą okazję
Prowadzisz swój kanał w mediach społecznościowych i chciałabyś go rozwijać
Masz ochotę wraz z przyjaciółkami spędzić wyjątkowy, pełen atrakcji weekend
 
Serdecznie zapraszamy!
OH BEAUTY WARSAW
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo