Reklama
Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Wnętrza i wzornictwo bez jakościowych kompromisów: lista wystawców potwierdzana przez Stowarzyszenie loveOriginal, najbardziej renomowane marki i butikowy charakter wystaw, spotkania z ekspertami świata architektury i designu. Już teraz warto wpisać do kalendarza: 19 - 21 października, Centrum EXPO XXI w Warszawie. 
 
 
 
„100% original design” – to deklaracja, której złożenie wobec szerokiej publiczności organizatorzy MOOD CONCEPT traktują bardzo poważnie. W związku z tym, w październiku w Centrum EXPO XXI pojawią się tylko marki reprezentujące oryginalne wzornictwo. Gwarantem tej selekcji jest partner strategiczny MOOD CONCEPT - Stowarzyszenie loveOriginal, dla którego promocja dobrego designu i kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów to cele strategiczne działania. „Jesienią tego roku chcemy spełnić marzenie o wydarzeniu branży architektury wnętrz w Polsce bez kopii czy tak zwanych produktów inspirowanych. Powtarzamy jak mantrę i powtarzać będziemy: szanuj prawa autorskie, nie kradnij, pokochaj oryginał. W zakresie edukacji na temat oryginalnego wzornictwa jest jeszcze w Polsce bardzo dużo do zrobienia. Ze względu na swoją stołeczną lokalizację, MOOD CONCEPT może stać się w tej dziedzinie wydarzeniem przełomowym” – podkreśla Berenike Miłkowska-Milbrodt, prezes Stowarzyszenia loveOriginal.
 
Obecność Stowarzyszenia na MOOD CONCEPT będzie miała podwójny wymiar. W piątek, 19 października 2018 r. w Centrum EXPO XXI odbędzie się konferencja pod hasłem „Inspiracja czy plagiat?”, podczas której planowany jest cykl dyskusji panelowych i prelekcji poświęconych tematyce kopiowania wzorów form użytkowych, przestrzegania praw autorskich i ochrony patentowej w branży meblowej i wyposażenia wnętrz. Konferencji towarzyszyć będzie otwarta przez wszystkie trzy dni MOOD CONCEPT wystawa „We loveOriginal”, która w zaskakujący, bezpośredni i bezkompromisowy sposób przedstawia problem nieetycznego kopiowania dzieł najlepszych projektantów. Zwiedzający przy okazji będą mieli okazję poznać pasjonujące historie powstawania największych ikon światowego designu i zobaczyć z bliska najbardziej kultowe projekty gwiazd designu.
 
„We loveOriginal” to niejedyna przestrzeń specjalna na MOOD CONCEPT 2018. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zapoznać się także z wystawą tegorocznych laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN award, który rozstrzygnięty został podczas wydarzenia arena DESIGN w marcu w Poznaniu. Na gości czekać będzie także Strefa Światła czy Galeria Innowacji łazienkowych. Więcej szczegółowych informacji już na wkrótce na stronie http://moodconcept.pl/. 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo