Reklama
 
Adam Giza świętuje swoją 5. rocznicę ślubu w bardzo egzotycznym miejscu - na Gibraltarze.
 
 
Ślub odbył się w czerwcu 2013 r., a kilka dni temu przypadła rocznica tego wielkiego wydarzenia.  Adam i Wiola celebrują swoją rocznicę na Gibraltarze bardzo aktywnie.
 
 
 
"Moja żona jest dietetykiem, więc o leniuchowaniu nie ma mowy. Odpoczywamy aktywnie - biegamy, jeździmy na rowerach, pływamy i zdrowo się odżywiamy. Lubimy razem trenować motywować siebie nawzajem. Chyba nieźle nam to wychodzi"- mówi Adam Giza
 
 
Na swoim Instagramie Adam podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami. Zazdrościmy i życzymy Adamowi, aby kolejne lata jego małżeństwa były równie piękne i przepełnione miłością.
 
 
Adam Giza w mediach pracuje 10 lat. Zdobył sympatię widzów jako prezenter pogody i wkrótce został prowadzącym "Dzień Dobry Polsko!".
Od niedawna widzowie mogą  oglądać go również w "Pytaniu na śniadanie", gdzie w bardzo optymistyczny sposób  prezentuje  ciekawe wydarzenia lifestylowe, kulturalne czy sportowe. 
 
Ponadto o poranku  można go spotkać także w TVP Info, gdzie swoim poczuciem humoru umila poranne wstawanie, a wieczorem prowadzi program "Hallo Polonia", w którym prezentuje polonijne tematy z całego świata.  
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo