Reklama
 
Dzień Dziecka to święto, na które z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Rodzice starają się sprostać wyzwaniu i zapewnić im najlepsze atrakcje, aby ten dzień był wyjątkowy i pełen niespodzianek. Dobrym prezentem zarówno na Dzień Dziecka, jak i każdy kolejny dzień może być wspólne wyjście na Podwórko Talentów NIVEA. Warto zadbać o rozwój i wspaniałą zabawę dziecka przez cały rok. Idealnym miejscem, które łączy te dwa aspekty jest Podwórko Talentów NIVEA.
 
 
Dzień Dziecka jest wyjątkowy nie tylko dla dzieci i ich rodziców, lecz także dla NIVEA - marki, która od 17 lat angażuje się w różnego rodzaju projekty adresowane do polskich rodzin, dbając o długofalowy rozwój następnych pokoleń. Dzieci, które rozwijają teraz swoje umiejętności, w przyszłości będą kreować naszą rzeczywistość. To właśnie na Podwórku Talentów NIVEA dorastają przyszłe pokolenia. Ideą konkursu Podwórko Talentów NIVEA jest pomoc dzieciom w odkrywaniu ich pasji, rozwijaniu talentów i zainteresowań. Im wcześniej dziecko przekona się, w czym jest dobre i co sprawia mu radość, tym lepiej. Podwórko Talentów NIVEA może w tym pomóc. 
 
- Swój talent odkryłem już jako dziecko. Okazało się, że to umiejętność rozmawiania z ludźmi. Sprawia mi to dużo przyjemności i jestem w tym dobry, dlatego teraz realizuję się jako dziennikarz, a każdy dzień pracy daje mi wiele radości. To bardzo ważne, żeby ten talent znaleźć jak najwcześniej. Podwórko Talentów NIVEA jest zaprojektowane w taki sposób, że pomaga odkrywać talenty naukowe, sportowe i artystyczne. Dzięki temu, dzieci mogą wcześnie zacząć je rozwijać i pielęgnować, a co za tym idzie, w przyszłości, czerpać przyjemność ze swojej pracy, podobnie jak ja! – mówi Filip Chajzer.
 
Trwa właśnie kolejna edycja konkursu Podwórko Talentów NIVEA, w którym do wygrania jest 20 edukacyjnych placów zabaw. Jury zdecydowało już gdzie powstanie 5 pierwszych Podwórek Talentów NIVEA. Pozostałych 15 lokalizacji wybiorą internauci w głosowaniu na stronie internetowej i aplikacji mobilnej. Taki prezent ucieszy każde dziecko i sprawi mu mnóstwo frajdy na cały rok!
 
Jak to zrobić?
W wyniku obrad jury, wybranych zostało 5 miejscowości, w których powstanie Podwórko Talentów NIVEA. Kolejne 15 lokalizacji wskażą internauci. Lista zgłoszonych miejscowości dostępna jest na stronie  internetowej www.podworko.nivea.pl. Głosować można również za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Dzięki odpowiednim ustawieniom przypomni ona o oddaniu głosu i wskaże ostatnio wybierane lokalizacje. Każdy może oddać jeden głos dziennie. Głosując regularnie, zwiększamy szanse na wygraną.
 
W Dniu Dziecka życzenia składa tegoroczny ambasador akcji Podwórko Talentów NIVEA – Filip Chajzer, przy okazji zachęcając rodziców do głosowania na wybraną lokalizację.
 
- Drogie dzieciaki, z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkim dobrej zabawy! Odkrywajcie swoje talenty i spędzajcie fajnie czas na Podwórku Talentów NIVEA. A Wy drodzy rodzice, pomóżcie dzieciakom zdobyć wymarzone miejsce zabaw i głosujcie na wybraną lokalizację.” – mówi Filip Chajzer.
 
Nie marnujcie ani chwili i sprawcie, aby Dzień Dziecka trwał cały rok! 
 
Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.podworko.nivea.pl 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo