Reklama
Poznań Motor Show
05.04. – 08.04.2018 r.
 
 
 
„Volkswagen Group Polska absolutnie dostrzega jak targi Poznań Motor Show się rozwijają, jak zyskują na znaczeniu i my też pomagamy rozwijać się targom, wystarczającym dowodem na to jest to, że marka Volkswagen Samochody Osobowe zaprezentowała po raz pierwszy w tej skali w Europie nowego Volkswagena Touareg, samochód, który ledwie kilka dni temu miał swoją światową premierę w Pekinie. Po raz pierwszy w tej skali pokazywany jest w Europie właśnie na Poznań Motor Show” Patryk Tryzubiak, Volkswagen Group Polska.
 
 
Tymi słowy rozpoczniemy krótkie podsumowanie Poznań Motor Show 2018.
W dniach od 5 do 8 kwietnia, Poznań Motor Show:
- odwiedziło 151 437 miłośników motoryzacji, którzy;
- przemierzając 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji odwiedzili;
- 170 wystawców, którzy zaprezentowali;
- 60 motoryzacyjnych premier;
- w tym 10 pojazdów koncepcyjnych
 
Liczby nie kłamią, Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów koni mechanicznych. Wiedząc, jak bardzo jesteśmy różni, jak różne mamy upodobania i potrzeby, staraliśmy się, by Poznań Motor Show był odpowiedzią na Wasze potrzeby. Wiedząc, że targi robimy dla Was, przygotowaliśmy taką ofertę, która powinna zadowolić Każdego pasjonata motoryzacji. Tematyczne strefy i salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck 
są właśnie odpowiedzią na Wasze głosy. Także liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak tory offroadowe, międzynarodowe zawody Stunt Wars Poland, strefa tuningu BlackzONE, tegoroczna nowość - Arena Videoblogerów motoryzacyjnych czy Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są tego dowodem.
 
 
Dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami!
Do zobaczenia na Poznań Motor Show 2019 w dniach 28-31 marca 2019!
 
Sponsorem targów Poznań Motor Show 2018 było Otomoto. 
 
 
Auto Nostalgia 2018 już za niebawem!
Auto Nostalgia - Ogólnopolskie Targi i Wystawa Pojazdów Zabytkowych odbędą się w Warszawie w dniach 14-15 kwietnia w prestiżowej lokalizacji na PGE NARODOWYM.
 
Będzie to już ósma edycja tego kultowego wydarzenia. Z tej okazji organizatorzy przygotują wiele imponujących stoisk wystawowych, na których miłośnicy klasyków będą mieli okazję znaleźć coś dla siebie. Publiczność podczas tej edycji będzie mogła obejrzeć świetnie zachowane klasyki i youngtimery, a nawet nabyć takie auto lub odnaleźć części niezbędne do odbudowy danego pojazdu. Wyjątkowego klimatu temu wydarzeniu nadaje fakt zaangażowania nie tylko stowarzyszeń i klubów działających na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim obecność indywidualnych użytkowników wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami. Podczas targów zobaczyć będzie można kultowe już dziś pojazdy wielu znanych marek w różnym stopniu zachowania, wyjątkowe kolekcje samochodów z epoki PRL-u - zarówno krajowych, jak i zagranicznych producentów. Ekspozycje ubarwią legendy polskiego i zagranicznego sportu motorowego z dawnych lat. Nie zabraknie także amerykańskich krążowników szos, pojazdów z wyjątkową historią oraz przedmiotów związanych z daną epoką motoryzacji. Auto Nostalgia to prawdziwy wehikuł czasu, który przeniesie nas w przeszłość i odsłoni przed Wami to, co w dawnej motoryzacji najpiękniejsze.
 
Zapraszamy wszystkich pasjonatów klasycznej motoryzacji – przyjedźcie całymi rodzinami, atrakcji nie zabraknie!
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo