Reklama
Oficjalna uroczystość ogłoszenia wyników V. edycji plebiscytu The Champ Awards oraz ceremonia miała miejsce w Centrum Relacyjnym Banku Zachodniego WBK w Warszawie. Wyróżnienia wręczył Ambasador konkursu, hokeista, olimpijczyk i biznesmen, Pan Mariusz Czerkawski.
 
 
 
W tegorocznej edycji plebiscytu, w 10 kategoriach zostało zgłoszonych przez Internautów ponad 100 firm, instytucji, osób oraz organizacji, które swoją postawą wytyczyły nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce oraz wyróżniły się sukcesami osiągniętymi przez prowadzone sportowe kampanie marketingowe w ostatnich 12 miesiącach.
 
W trakcie głosowania Internauci wyłonili krótką listę nominowanych do wyróżnień, z której to listy kapituła oraz jury plebiscytu wybrała laureatów tegorocznej edycji The Champ Awards.
 
 
Wśród wyróżnionych znalazły się takie podmioty oraz osoby jak: w kategorii Sukces Międzynarodowy –  Polski Związek Lekkiej Atletyki – w imieniu którego nagrodę odebrał wiceprezes Związku Pan Tomasz Majewski, w kategorii Sportowy Wzór Roku – Pan Przemysław Babiarz, w kategorii Kontrybucja w Polski Sport – GLS Poland, w kategorii Sponsoring Zespołu / Sportowca – Blachotrapez, w kategorii Marka Roku – firma forBet Zakłady Bukmacherskie, w kategorii Komunikacja Cyfrowa –  PGNiG Superliga, w kategorii Sponsoring Przedsięwzięcia – IKEA Centrem Poland – Wola Park, w kategorii Kampania Reklamowa – Fakro, w kategorii Marketing Społeczny – Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawa, w kategorii Running Awards – Stowarzyszenie Dać Siebie Innym.
 
Pełna lista laureatów na stronie: www.thechamp.abksport.pl/zwyciezcy.php.
  
Założeniem i ideą przedsięwzięcia The Champ Awards jest łączenie sportu i biznesu, poprzez zwiększenie nakładów prywatnych i państwowych firm na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport. The Champ Awards odzwierciedla najważniejsze wydarzenia w minionym roku, a najlepsi, wzorem imprez sportowych na najwyższym poziomie, otrzymują wyróżnienia.
  
Więcej informacji o plebiscycie na oficjalnej stronie: www.thechamp.abksport.pl.
 
Organizator: ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl
Partner: Centrum Relacyjne Bank Zachodni WBK
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo