Reklama
Polscy aktorzy w nowych rolach 
 
Krótkie odcinki, ciekawa fabuła i cały sezon dostępny w dniu premiery. Nic dziwnego, że seriale audio stają się coraz popularniejsze.
Są krótkie i wciągające, dzięki czemu idealnie wpisują się w rytm miejskiego życia. Towarzyszą w drodze do pracy, w aucie, na spacerze czy podczas treningu. Kolejne odcinki są zawsze pod ręką, bo cała seria dostępna jest w dniu premiery. Wyjmujesz telefon, uruchamiasz aplikację i wybierasz swoją ulubioną historię… albo ulubiony głos.
 
 
W kolekcji Storytel Original można usłyszeć wielu uznanych aktorów m.in. Andrzeja Chyrę, Antoniego Pawlickiego czy Marcina Perchucia. W naszych studiach skończyli właśnie nagrywać Szymon Bobrowski, Grażyna Wolszczak, Jacek Rozenek i Julia Kamińska. Najważniejsza jednak zawsze jest historia, dlatego szczególną uwagę przykładamy do wyboru twórców naszych seriali. Na ukończeniu są już, m.in. fabuły Marty Guzowskiej, Marcina Ciszewskiego i Jakuba Małeckiego. Zwłaszcza Kuba zaskoczy miłośników swojej prozy, bo „Nowe życie” jest thrillerem o psychopatycznym zabójcy.
-Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska. 
 
Storytel Original to historie pisane z myślą o audiobookach. Są przygotowane w taki sposób, żeby łatwo było się na nich skupić, bez względu na to, co robisz podczas słuchania. Każdy odcinek tworzy pewną zamkniętą całość, jednocześnie stanowiąc fragment głównego wątku opowieści.
 
Rozenek, Guzik, Kamińska
Na pierwszy kwartał Storytel Original przygotował cztery zupełnie różne propozycje seriali - komedię, thriller polityczny, thriller medyczny i bajkę.
 
„Summer Karlsson” Johanny Nilsson czyta Anna Guzik, znana z takich produkcji jak „Hela w opałach” i „Na Wspólnej”. Szwedzka komedia opowiada historię 36-latki, która po śmierci matki musi nauczyć się samodzielności, a także odnaleźć radość życia. 
 
Natomiast Jacek Rozenek wprowadzi nas w świat „Wirusa demokracji” Rafała Babraja. Historia rozgrywa się w Polsce, przez którą przetacza się bezprecedensowa fala przemocy. Politycy, zamiast szukać jej źródła, wykorzystują okazję, by zawalczyć o władzę.
 
 
Miłośnikom thrillerów spodoba się również „Życie na sprzedaż” Magdaleny Wilk, czytane przez Szymona Bobrowskiego, gdzie młody lekarz stanie naprzeciwko handlujących organami morderców i będzie zmuszony wybierać między dobrem pacjentów a swojej rodziny.
 
Julia Kamińska z kolei zaczaruje nie tylko dzieci, ale i dorosłych. „Hania i Kudłaty Pies” Marcina Mortki upewniają nas w przekonaniu, że świat dzieci jest bogatszy niż dorosłych. A już na pewno świat Hani, w której domu mieszkają skrzaty, w salonie czyha zaś groźny Zakanapior. Nic nie jest jednak straszne, gdy u boku ma się takiego przyjaciela jak Kudłaty Pies.
 
Bajki zawsze mają dobre zakończenie. Natomiast przygoda z produkcjami Storytel Original, ma też dobry początek - 14 dni za darmo. Spróbuj i zamień się w słuch. Niech i Twoja codzienna podróż zamieni się w niezwykłą historię.
 
Storytel.pl działa podobnie jak inne tego typu platformy rozrywkowe, na zasadach stałego, miesięcznego abonamentu. Aplikacja daje nieograniczony dostęp do tysięcy audiobooków, w różnych kategoriach. 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo