Reklama
W  warszawskiej restauracji Pink Lobster 20 lutego odbyła się premierowa prezentacja najnowszej kolekcji wiosna-lato 2018 marki sloggi. Wśród przybyłych gości obecna była m.in. Edyta Herbuś, Wiktoria Gąsiewska, Renata Kaczoruk, Gabi Drzewiecka czy Jakob Kosel. Na wydarzeniu pojawili się również redaktorzy, styliści oraz liczne blogerki.
 
 
 
 
Bielizna sloggi  na sezon wiosna-lato 2018 to wygodne fasony na każdy dzień, które możesz dowolnie ze sobą łączyć i zawsze czuć się komforotowo. Wysokiej jakości tkaniny, innowacyjne technologie to kwitnesencja marki sloggi. W tym sezonie portfolio produktów zachycwa pastelowymi kolorami i niezmiennie bezszwowym wykończeniem. 
 
 
W obecnym sezonie na szczególną uwagę zasługuje linia ZERO Feel - ZERO ograniczeń, ZERO szwów i metek, ZERO fiszbin, ZERO czerwonych śladów na skórze! Jest to propozycja dwóch biustonoszy: ZERO Feel Bralette, fason dla zwolenniczek głębszych dekoltów i delikatnego modelowania biustu, oraz ZERO Feel TOP, dla kobiet, które lubią sportowy wygląd i bardziej zabudowane kroje. Biustonosze występują w rozmiarach XS-XL, w 4 kolorach: zielono-niebieski blue lagoon, pink lemonade, czyli kobiecy pomarańczowo-różowy, klasyczna czerń i uwielbiany od wielu sezonów kolor nude. W kolekcji znajduje się także kilka fasonów majtek dopasowanych do biustonoszy.
 
 
Podczas prezentacji zaproszeni goście mieli również możliwość obejrzenia pierwszej kolekcji premium marki sloggi, czyli S by sloggi, która zachwyca prostotą i najwyższą jakością zastosowanych w niej tkanin. S by sloggi redefiniuje segment bielizny premium i zmienia sposób rozumienia słowa "sexy" sprawiając, że jest mniej wulgarne a bardziej eleganckie i nowoczesne. 
 
Bielizna z nowej kolekcji marki sloggi będzie dostępna w salanach Triumph i salonach partnerskich już pod koniec lutego 2018 r. 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo