Reklama

Shaun Ross zrobił spektakularną karierę w świecie mody za sprawą swojego oryginalnego wizerunku i niebanalnej urody, będącej wynikiem albinizmu. Już od kilku lat jest modelem takich marek jak Alexander McQueen czy Givenchy. Często występuje w teledyskach. Współpracował z Beyoncé, Katy Perry i Laną Del Rey. Z nasię także z Madonną, Taylor Swift, Kim Kardashian czy Gigi Hadid.

 

 

 

 

Okazuje się, że znany model przyjaźni się również z Polkami - siostrami, które startują w konkursie Top model Worldwide. Słynnego modela jako pierwsza poznała Angel Oliferuk, która realizowała z nim sesję zdjęciową. Teraz Ania i Violet startują w wyborach i poprosiły znanego modela o wsparcie,chcąc skorzystać z jego wieloletniego doświadczenia na światowych wybiegach. Kto jak nie on nauczy je dobrze chodzić na wybiegu? Finał konkursu już 7 kwietnia w Londynie. Shaun bardzo przejął się rolą i sumiennie ćwiczy z modelkami.

 

Postanowił też zabrać swoje uczennice na Fashion Week do Nowego Jorku, aby tam już na żywo zobaczyły jak poruszają się znane modelki. Violet i Anna zrobiły sobie też sesje w strojach kąpielowych, aby pokazać swoje idealne figury. Shaun był pod wrażeniem i zapowiedział systematyczne lekcje poruszania się na wybiegu. Dziewczyny muszą wypaść idealnie. Znany model był gościem specjalnym w America's Next top model oraz  w niemieckiej edycji top model. Może uda się mu utorować wielką karierę w modelingu dla dwóch sióstr Oliferuk?

 

Autor zdjęć: Garrett Morosky

Instagram Shauna Rossa 
Violet 

mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo