Reklama
7 stycznia zakończył się doroczny plebiscyt NAGRODY TOP RESTAURACJE. Tegoroczna edycja pokazała, że coraz bardziej doceniamy rosnącą różnorodność kulinarną. Serca użytkowników serwisu Pyszne.pl podbiła kuchnia gruzińska w wykonaniu warszawskiej restauracji Batumi na Różanej.
 
Sycące chaczapuri, wyrazista zupa charczo i aromatyczne czaszaszuli – te dania staną się obowiązkowymi pozycjami do wypróbowania w roku 2018. Restauracja Batumi na Różanej, założona przez dwóch kucharzy pochodzących z Gruzji, wraz z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie i oryginalnymi, sprowadzanymi z daleka składnikami przenosi do Polski najlepsze tradycje swojego kraju.
 
Na podstawie ocen uzyskanych na przestrzeni roku przez ponad 5 tys.restauracji Pyszne.pl wyłoniono w grudniu grono restauracji nominowanych do tytułu NAGRODY TOP RESTAURACJE 2017. Przez ponad miesiąc użytkownicy mogli oddać głos na jedną restaurację, zasługującą w ich opinii na najwyższe wyróżnienie. Do wspierania w ten sposób swojej ulubionej restauracji zachęcały dodatkowo atrakcyjne nagrody. „Oceny są istotną funkcją serwisu Pyszne.pl. Dzięki nim restauracje otrzymują konkretną informację zwrotną na temat swoich usług -  jakości dań oraz realizacji dostawy. Klienci natomiast mogą na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję o wyborze restauracji. Średnia ocen na przestrzeni roku jest również podstawą nominacji do nagrody dla najlepszej restauracji.” - tłumaczy Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.
 
Batumi na Różanej od dłuższego już czasu plasowała się w ścisłej czołówce najbardziej lubianych restauracji, by w 2017 sięgnąć po zwycięstwo w skali całej Polski. „W prowadzenie restauracji wkładamy całe serce. To przedsięwzięcie rodzinne, w które zaangażowanych jest kilka pokoleń. Przygotowujemy jedzenie dla klientów w ten sam sposób, jak zrobilibyśmy to dla siebie. Używamy tylko najlepszych składników, wiele z nich sprowadzamy z Gruzji. Bardzo dbamy o jakość potraw i obsługi. Mimo to jestem w szoku - użytkownicy Pyszne.pl uznali, że jesteśmy najlepsi w całej Polsce! To wielkie wyróżnienie. Chcemy gorąco podziękować klientom, którzy na nas głosowali oraz wszystkim, którzy u nas zamawiają.” - mówi Denis Guliyev, współwłaściciel restauracji Batumi na Różanej.
 
W ramach plebiscytu NAGRODY TOP RESTAURACJE 2017 w 5 największych miastach Polski wyłoniono także najlepsze restauracje w kategoriach:
Kraków Włoska Pizza Winchester
Kraków Wietnamska Bar Orientalny Phuong Dong
Kraków Chińska Sai-Gon
Kraków Indyjska Taste of India
Kraków Amerykańska Bull Burger Grill
Łódź Sushi Sushi w dłoń
Łódź Polska Naleśnikarnia
Łódź Amerykańska Kebs & Burger
Łódź Indyjska Masala Express
Łódź Włoska Pizzeria Piosar
Poznań Pizza Raptorius Pizzeria
Poznań Sushi Sushi Bushi
Poznań Polska Bar Bazylia
Poznań Włoska Marino
Poznań Amerykańska Pastwisko
Warszawa Gruzińska Batumi Na Różanej
Warszawa Polska Kucharek Sześć
Warszawa Sushi Sushi World
Warszawa Indyjska Kalyan Restauracja Indyjska
Warszawa Włoska Pizza Enigma
Wrocław Włoska Pizzeria Muzyczna
Wrocław Amerykańska Green Bus
Wrocław Turecka Ramzes I
Wrocław Polska Abradable
Wrocław Sushi Goma Sushi
 
Zestawienie najlepszych restauracji w każdym z 50 miast objętych projektem przedstawia się następująco:
Białystok Toni Peperoni
Bielsko-Biała Pizzeria Restauracja Maximus
Bydgoszcz HelloPizza
Bytom Molto Bene Pizza & Kebab
Chorzów Pizzeria u Batmana
Częstochowa Diavolo Restauracja & Pizzeria
Dąbrowa Górnicza Pizzeria Moskva
Elbląg Pizzeria u Benka
Gdańsk Lee's Chinese Kartuska
Gdynia Pepe Pizza
Gliwice Qchnia Kuchnia Świata
Gorzów Wielkopolski Trattoria
Jelenia Góra Dolce Vita
Katowice Zagrycha
Kielce Cezetbar
Koszalin Pizzeria&Burgerownia
Kraków Pizza Winchester
Legnica Ha-Noi
Łódź Sushi w dłoń
Łomża Pizzeria Paccino
Lublin Pizzeria La Strega
Mielec Fast & Furious
Nowy Sącz Pizzeria Trio
Olsztyn Pizzeria Roma
Opole Dlaczego Nie
Ostrołęka New York Pizza
Pabianice Eldorado
Piaseczno Sushi Strefa
Płock Festa Italiana
Poznań Raptorius Pizzeria
Przemyśl Tuniu Pizza
Radom Zachęta
Ruda Śląska Esencja Smaku
Rumia Canadian Burger
Rybnik Sushi King
Rzeszów Pizza&Burger Boston
Słupsk Pizzeria Leśna Chata
Sopot Bunny Handroll Sushi
Sosnowiec Pizzeria Radełko
Szczecin Fresca
Tarnów U Młynarzy
Tczew Hot King
Toruń Pizzeria Don Corleone
Tychy Best Kebab
Warszawa Batumi Na Różanej
Włocławek Pizzeria Rainbow
Wrocław Pizzeria Muzyczna
Zabrze Pizzeria We Love Pizza
Zamość Kebab Wypas
Zielona Góra La Gondola Pizza Pasta
 
***
O Pyszne.pl
Marka Pyszne.pl należy do Takeaway.com - jednego z największych na świecie serwisów do zamawiania jedzenia online, współpracującym z ponad 31 tys. restauracji, w tym ponad 5 tys. w Polsce. Misją Takeaway.com jest łączenie klientów z restauracjami poprzez serwis, oferując szeroki wybór jedzenia. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego Takeaway.com oferuje w 24 europejskich miastach dowóz dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie.
Założona w 2000 r. grupa szybko wzrosła i stała się wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online w Europie Kontynentalnej, działającym w Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Polsce, Szwajcarii, Francji, Luksemburgu i Portugalii. W ciągu 12 miesięcy do 30 czerwca 2017, Takeaway.com przetworzyło prawie 59 mln zamówień, złożonych przez 10,2 mln unikalnych użytkowników.
Zatrudniająca ponad 900 pracowników grupa, zanotowała obroty wysokości 1.126 mln euro i dochód wysokości 139 mln euro, w ciągu 12 miesięcy do 30 czerwcu 2017. Grupa Takeaway.com zadebiutowała na giełdzie Euronext Amsterdam (AMS: TKWY).
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo