Reklama
Największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia Pyszne.pl wyłoni najlepsze restauracje 2017. Znamy już grono nominowanych w plebiscycie finalistów. Lokale walczą o głosy, a uczestnicy o nagrody, w tym kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7500 PLN.
Staliśmy się w ostatnich latach entuzjastami zamawiania przez Internet. Zjawisko to dotyczy również jedzenia z dostawą do domu lub biura. Uwielbiają przede wszystkim pizzę, kuchnię turecką, ale też sushi i inne dania azjatyckie. Gdy czują głód, coraz chętniej sięgają po aplikacje mobilne.
 
Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce Pyszne.pl postanowił sprawdzić, które restauracje gotują i dowożą najlepsze posiłki w kraju. Wśród nominowanych znalazły się restauracje z 50 polskich miast. Laureaci Nagród Top Restauracje 2017 wyłonieni zostaną na podstawie dwóch czynników: średniej ocen przyznanych im przez użytkowników w całym roku 2017 oraz ilości otrzymanych w plebiscycie głosów. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu. Poznamy wówczas najlepszą restaurację w Polsce oraz najlepszą restaurację w każdym mieście.
 
Głosować można na stronie: www.pyszne.pl/top-restauracje lub po prostu podczas zamawiania, w specjalnie stworzonej zakładce na stronie menu restauracji. Za najciekawsze uzasadnienia swojego wyboru restauracji do wygrania: rok darmowego jedzenia o wartości 7500 PLN, rower elektryczny, 5 aparatów InstaX, 5 kuponów o wartości 100 PLN i 150 kuponów o wartości 20 PLN. 
 
W ubiegłym roku najlepsza okazała się wrocławska Pizzeria Muzyczna. „Odpowiedź jest jedna – uczciwe i elastyczne podejście do klientów i ich potrzeb, kreatywność oraz pełne zaangażowanie w to, co się robi.” - odpowiada na pytanie o źródło sukcesu właściciel Krzysztof Kmieć. W momencie otrzymania nagrody restauracja miała dwie filie, obecnie lokali jest aż cztery. „Nasz rozwój jest odpowiedzią na potrzeby klientów. To oni tak naprawdę decydują, czy powstanie nowy oddział i gdzie.” - tłumaczy właściciel Pizzerii Muzycznej.
 
„Coroczny konkurs na najlepszą restaurację na Pyszne.pl jest wyjątkowym wydarzeniem. Przez cały rok, niemalże 6 tys. restauracji z Polski bardzo ciężko pracuje nad tym, aby swoimi zdolnościami kulinarnymi, obsługą klienta i zaangażowaniem przekonać do siebie klientów. Liczba głosów jest wskaźnikiem tego, którym restauracjom udało się to najlepiej. Dzięki plebiscytowi mamy okazję nie tylko docenić naszych wyjątkowych partnerów, ale również zwrócić na nich uwagę innych użytkowników naszego serwisu.” - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.
 
Najlepsze restauracje zostaną ogłoszone publicznie, a wśród czekających na nie nagród oprócz zestawów produktów przydatnych w codziennej pracy przewidziane jest między innymi uruchomienie outdoorowej kampanii reklamowej czy elektryczny rower, przydatny na przykład w realizacji dostaw.
Więcej informacji o plebiscycie i regulamin: www.pyszne.pl/blog/nagrody-top-restauracje-2017-glosuj-teraz/.
 
***
O Pyszne.pl
Marka Pyszne.pl należy do Takeaway.com - jednego z największych na świecie serwisów do zamawiania jedzenia online, współpracującym z ponad 31 tys. restauracji, w tym ponad 5 tys. w Polsce. Misją Takeaway.com jest łączenie klientów z restauracjami poprzez serwis, oferując szeroki wybór jedzenia. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego Takeaway.com oferuje w 24 europejskich miastach dowóz dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie.
Założona w 2000 r. grupa szybko wzrosła i stała się wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online w Europie Kontynentalnej, działającym w Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Polsce, Szwajcarii, Francji, Luksemburgu i Portugalii. W ciągu 12 miesięcy do 30 czerwca 2017, Takeaway.com przetworzyło prawie 59 mln zamówień, złożonych przez 10,2 mln unikalnych użytkowników.
Zatrudniająca ponad 900 pracowników grupa, zanotowała obroty wysokości 1.126 mln euro i dochód wysokości 139 mln euro, w ciągu dwunastu miesięcy do 30 czerwcu 2017. Grupa Takeaway.com zadebiutowała na giełdzie Euronext Amsterdam (AMS: TKWY).
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo