Reklama
Z tej okazji przygotowaliśmy trzy wyjątkowe wydarzenia:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Godz. 16.00 - Live painting - performance w wykonaniu dwóch artystów: Marcina Kowalika, współpracującego z Galerią STALOWA oraz Oskara Podolskiego, grafika i projektanta. Goście będą  mieli okazję przyjrzeć się artystom przy pracy, zobaczyć jak powstaje obraz oraz wziąć aktywny udział w procesie tworzenia. Performance jest namiastką projektu pt. "Obraz w pigułce", którego pomysłodawcą jest Marcin Kowalik. Projekt realizowany jest przez Szpital Dziecięcy im. św Ludwika w Krakowie we współpracy z Krakowską Akademią Sztuk Pięknych. Efektem są obrazy projektowane przez małych pacjentów i wykonywane przez studentów ASP.
 
 
 
2. Godz. 19.00 - "Zorak & Pasiewicz. Laboratorium dźwięku i linii" - performance w wykonaniu Piotra Pasiewicza, artysty współpracującego z Galerią STALOWA oraz Marcina "Zorak" Szymańskiego, beatboksera. Na oczach widzów powstaną rysunki improwizowane, spontaniczne, powstałe w danej chwili.
 
3. Godz. 21.00 -  „Koniec wieńczy dzieło” - słuchowisko radiowe, autorstwa Sławomira Rogowskiego i Wojciecha Dróżdża, w reżyserii Janusza Kukuły,  zrealizowane w Teatrze Polskiego Radia. Słuchowisko inspirowane jest historią tragicznej śmierci Walentego Gabrysiaka, którego malarstwo i grafiki prezentowane są w Galerii STALOWA. 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo