Reklama
Światowy Dzień Mleka został stworzony przez Organizację do Spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) w 2001 roku mając na celu popularyzację mleka jak też jego walorów zdrowotnych.
 
 
Fundacja Szafa Gra tegoroczne Lato w teatrze organizuje w małej gminie Ornontowice. W tym roku uczestnicy dwutygodniowych warsztatów teatralnych będą poszukiwali swojej tożsamości i związków z miejscem, w którym żyją. Zajęcia będą odbywały się od 10 do 23 lipca. Każdy, kto chce dołączyć do grupy, zaproszony jest do udziału w naborze, który odbędzie się 8 i 9 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach (ul. Dworcowa 1, Ornontowice).
 

Czytaj więcej...

Majowe WZORY to 2 dni targów w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. które będą doskonałą, wiosenną okazją, aby kupić najciekawsze i oryginalne projekty młodych designerów i rzemieślników!
 
Z tej okazji przygotowaliśmy trzy wyjątkowe wydarzenia:
 
31 maja (środa) 2017 r. odbędzie się XII Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspólnie z Partnerem - Centrum Sztuki Współczesnej Zamek U-Jazdowski w Warszawie. Celem wydarzenia jest zebranie środków na pomoc osobom z chorobami nowotworowymi i ich bliskim. 
 
Europejski Dzień Otyłości obchodzony jest w tym roku 20. maja. Jego zadaniem jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat otyłości oraz schorzeń, które są z nią związane. Sposób żywienia w czasie pierwszych 2-3 lat życia ma kluczowe znaczenie dla późniejszego ryzyka wystąpienia u niego problemów z masą ciała.
 
Otyłość jest jednym z najważniejszych wyzwań zdrowia publicznego XXI w. Eksperci mówią już o epidemii, która ogarnia Europę – w wielu krajach liczba osób otyłych od lat 80. potroiła się. Istnieją obawy, iż jeśli aktualne tempo wzrostu w tym zakresie utrzyma się, do roku 2030 otyłość będzie problemem co 2. Europejczyka. Dodatkowo, działania podejmowane aktualnie w celu odwrócenia niekorzystnych trendów związanych z masą ciała, nie są wystarczające. 
 
Znana blogerka lifestylowa i prezenterka TV dołączyła niedawno do zespołu współtworzącego dział lifestyle w Polskiej Agencji  Prasowej, gdzie będzie realizować  materiały z wydarzeń kulturalnych, modowych, urodowych oraz najciekawszych eventów i imprez w Warszawie. 
 
Podczas NOCY MUZEÓW 2017 w Warszawie na dziedzińcu Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbędzie się specjalny pokaz kostiumów Wyższej Szkoły Artystycznej pod tytułem VIVE La MODE - czyli Francuzki na polskim tronie. Ten epokowy pokaz mody obejrzeć będzie można w sobotę, 20 maja o godz. 21.00 w Wilanowie.
 
 
Warsztaty o tematyce konserwatorskiej
 
Jak wyglądają obrazy prześwietlone promieniami lampy UV? Na czym polega dublowanie płótna? Jakie zabiegi stosowano dawniej w warsztatach malarskich, aby farba zbyt szybko nie wysychała? Przyjdź do pałacu wilanowskiego na warsztaty o tematyce konserwatorskiej i spójrz na muzealną kolekcję z zupełnie innej perspektywy! 
 
 
Wiele osób marzy o odniesieniu sukcesu, o wprowadzeniu zmian w swoim życiu, o podbiciu świata, ale niewiele z nich zdaje sobie sprawę z tego, że większość ograniczeń stwarzają sobie sami. Nie znają swojego celu, nie widzą przeszkód, które stoją na ich drodze, nie wiedzą, jak się do tego podbijania świata zabrać. Nie mają też pojęcia o drzemiącym w nich potencjale.
 

Strona 1 z 60

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo