Reklama
Zrzutka.pl chcąc przeciwdziałać kolejnym fikcyjnym zbiórkom pieniędzy w internecie, oprócz wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń, inicjuje akcję #MądrzePomagam. W jej efekcie ma powstać społeczny system alarmowy do wczesnego blokowania oszustów. Oficjalny start zaplanowany jest na 26. lipca 2017r., ale już teraz inicjatywę wsparło kilkudziesięciu partnerów, m.in.: Szlachetna Paczka, Polski Czerwony Krzyż (Pomorski Oddział), a także kilkuset internautów.
 
Coraz częściej praca zawodowa przyczynia się do tego, iż sporo czasu spędzamy na pokładzie samolotu w pogodni za nowym tematem czy realizując nowy biznes. W szczególności dotyczy to piłkarzy, aktorów, modelek, ale również dziennikarzy, którzy podróżują po całym świecie. Czy strach przed lataniem nie jest im obcy?
 
W dobie cyfryzacji atrakcyjna pozycja na rynku pracy jest uzależniona od dobrze rozwiniętych kompetencji cyfrowych. W tej kwestii Polacy nadal odstają od Europejczyków – aż co piąty Polak nigdy nie skorzystał z Internetu, a tylko 39 proc. korzysta z komputera w pracy, gdy w UE odsetek ten wynosi średnio 50 proc. Tylko 13 proc. Polaków poszerza swoją wiedzę w zakresie nowych technologii. Jakie umiejętności powinien posiadać kandydat aspirujący do bycia pracownikiem przyszłości?
 
Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego Twój sklep nie przynosi oczekiwanych zysków, chciałbyś sprawić aby stał się bardziej atrakcyjny dla klienta albo Twoim celem jest podniesienie kwalifikacji swoich pracowników – idealnym rozwiązaniem będzie szkolenie u Shop Doctora, dr. Marka Borowińskiego, znanego specjalisty od visual merchandisingu i najsłynniejszego lekarza sklepów w Polsce.
 
Przychody pięciu największych europejskich lig piłkarskich w sezonie 2015/2016 wzrosły o 12 proc. do wartości 13,4 mld euro
 
Piłka nożna to nie tylko emocje sportowe, ale również wielkie pieniądze. W sezonie 2015/2016 przychody europejskiego rynku futbolowego zbliżają się do kwoty 25 mld euro. Na dobrą kondycję piłkarskiego biznesu wpływają przede wszystkim wyniki europejskich lig z „wielkiej piątki” (Bundesliga, La Liga, Ligue 1, Premier League i Serie A), w tym w szczególności angielskiej ligi, która umocniła się na pozycji lidera pod względem osiąganych przychodów. Na skutek podpisania nowych umów na transmisję telewizyjną w omawianym sezonie ich łączne przychody wyniosły 13,4 mld euro. To główne wnioski 26. edycji raportu „Annual Review of Football Finance” przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte.
 
Co czwarty Polak (26 oroc.) deklaruje korzystanie z pomocy finansowej państwa, a 40% proc. badanych jest zdania, że trzeba wykorzystywać system opieki społecznej i pomoc państwa jak tylko się da - tak wynika z badania przeprowadzonego dla serwisu ciekaweliczby.pl na panelu Ariadna. Ze wsparcia finansowego z budżetu państwa stosunkowo częściej korzystają osoby mieszkające na wsi (32 proc.) lub w miastach do 100 tys. mieszkańców (28 proc.), a najrzadziej - w dużych miastach liczących od 100 tys. do 500 tys. mieszkańców (15 proc.).
 
Polski Związek Piłki Nożnej oraz zakłady bukmacherskie Totolotek SA mają przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy, na mocy której Totolotek uzyskał status Partnera Oficjalnego rozgrywek Pucharu Polski w sezonach 2017/18 oraz 2018/19.
 
Zespół Francji, pod przewodnictwem kapitana Ambasadora Francji Pierre Levy nie dał szans drużynie Europy, której kapitanem był Timothy Corcoran (Irlandia), wygrywając wynikiem 258:221.
 
19 września rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń jesieni – XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców. Wybór Polski na lokalizację Kongresu stanowi wyróżnienie na skalę światową. Wydarzenie organizowane co roku na wybranym rynku świata jest odpowiedzią na problem niskiego spożycia warzyw i owoców. Celem Kongresu jest propagowanie idei „5 porcji” związanej z rolą owoców, warzyw i ich przetworów, w tym soków w żywieniu człowieka, a także właściwej polityki prozdrowotnej. Kongres jest też platformą wymiany doświadczeń dla podmiotów zajmujących się produkcją i handlem w branży owocowo-warzywnej. 
 
 
Mamy przyjemność przedstawić pierwszego mówcę VII PLGBC Green Building Symposium (5 października, Reduta Banku Polskiego, Warszawa), organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC w partnerstwie z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Marcin Popkiewicz to analityk megatrendów, naukowiec i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby-środowisko. Autor bestsellerów „Świat na rozdrożu” i „Rewolucja energetyczna. Ale po co?”.
 
 

Strona 1 z 63

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo